Eipä tuollastakaan ollut vielä tullut vastaan. Kattelin muutaman video aiheesta ja näyttää olevan aika kiistelty aihe kaikinpuolin, mutta kyllähän tuo polvihomma ihan järkeen käy.
Pitääpä ihan laskeskella huomenna millasia lukemia tulee suoralla tiellä ja ottaa ihan asiaksi kokeilla sotkea hieman nopeammin pienemmillä vaihteilla. Kokeilee miltä sellanen tuntuu. En tosin mielestäni mitenkään "puserra väksinin isolla vaihteella", mutta veikkaisin, että ne lukemat on lähempänä 60 kuin 100.
Dr. Dew tosiaan alla ja noin 500km takana. Stemmi tuli vaihdettua pidempään, säädettävään malliin, niin sai ajo-asennon paremmaksi ja muutkin säädöt haettu ainakin omasta mielestä kohilleen.
30km lenkit on menny vallan mainiosti. Yllättävänkin helposti taittunu. Mikään paikka ei myöskään ole kipeytynyt... ainakaan vielä
Eikös siellä silti väkisinkin ole ne pari jotka on käytössä eniten? :P
Mutta laitetaan korvan taakse











Lainaa viestiä vastauksessa
Kirjanmerkit