GiantElectrobikeMPMessutGarmin
Näyttää tulokset 1 - 30 / 7507

Aihe: Dopingpaukku

Threaded View

Edellinen viesti Edellinen viesti   Seuraava viesti Seuraava viesti
  1. #11
    Told ya so. Toki homma voi edelleen kääntyä miten päin vain. Minusta Weiselin tulisi olla se fat lady ja varsinainen kohde. Livestrong ja muut lafkat, joiden kautta ovat kierrättäneet ja saavat massia piiloon sitten se toinen.

    Lance itse on pelkkä pikku huijari. Todnäk luistelee lopulta rahallisilla korvauksilla, mutta ehkä ne on edes kohtuullisen isot. Lisäksi lakimiehet kuppaa sitä kunnolla. Toivottavasti fanipojuja harmittaa. Tosin näitä keissejä voi kyllä jossain vaiheessa alkaa kertyä, kun on poltetun maan taktiikkaa pelattu (esim.)

    OP on puhtaasti politiikka: spanskien ja CONIn välillä, eri spanskilajien välillä, spanskiviranomaisten ja painostusryhmien välillä. Ehkä tuolta jotain murusia tulee, mutta tuskin muuta. Jackshelle täältä pisteet kuitenkin. Puolivitsillä, en ihmettelisi jos futis ois ainut vetävä talouden sektori espanjassa. Yleisemmin taloustilanne varmaan vähän vaikuttaa intoon tutkia juttuja ja paljastaa sankareita huijareiksi. Hallituksen korruptiokeissi vielä päälle - ajoitus on huono.

    Toisissa uutisissa: kapun uusin veridouppisimulaattori on aika vänkä. Samoin sen velonewsissa julkaistu lyttäys ferrarin korkealla treenaamisen horinoista. Videnskab, niiku Bondo sanoo Rigetissä.

    Otamme siis
    ussaf muokkasi tätä : 23.02.2013 at 08.59
    research & destroy

Aiheen tagit

Kirjanmerkit

Viestin säännöt

  • Käyttäjä ei voi aloittaa uusia viestiketjuja
  • Käyttäjä ei voi vastata viesteihin
  • Käyttäjä ei voi liittää liitetiedostoja
  • Käyttäjä ei voi muokata viestejään
  •