oon tässä pitemmän aikaa kärvistellyt kun kuva ei onnistu. Tänään kuvasin koko päivän pitkin maakuntaa ulkoprojekteja, ja vihdoista viimein ainakin noi rantakuvat tuli just kun halusin, ai kun on pirteitä kuvia!
Näitä samoja neitokaisia on varmaan ollut aiemmissakin kuvissa, mutta nämä ovat tuplat, tykkäsin niin paljo, uikkarit tarvi kantajaa ja sain edullisesti ( 65taalaa per neitokainen!!) Ekassa on Veronique ( super-ihanat noi bikinit), ja tokassa toi ruskettunut on Natalia, pummi on vanha nukke jo. ( tässä jutussa käy kyllä ihan kivasti)
![]()
Sitten Clintin pään kohtalo. Spirit of The West. ( kasvi tuli mukaan sattumalta, kiva "ylläri") hatun oon tehny violetista päähineestä, aseet on "toimivia" niissä on pienet luoditkin!
![]()
![]()
Kirjanmerkit