MPMessutGarminGiantElectrobike
Näyttää tulokset 1 - 30 / 2073

Aihe: Ammattilaispyöräilyjuttuja, joille ei viitsi avata omaa otsikkoa

Threaded View

Edellinen viesti Edellinen viesti   Seuraava viesti Seuraava viesti
  1. #11
    Liittynyt
    10/2003
    Viestit
    7.935
    Lainaus Alkujaan tämän lähetti matik Katso viesti
    Sitten Ullen ajokuulumisia; ajeli tuossa Huhtikuun lopulla viestityyppisessä kilpailussa mäkiaika-ajon osuuden, 10km pituudeltaan ja 10,5% keskijyrkkyydeltään. Ulle voitti, toiseksi tuli eräs Gilberto Simoni häviten Der Kaiserille 2min10sek
    Kyllä lähtee!!! Jumaleisson. Äijä pysyisi heittämällä pro-pelotoonissa eikä olisi edes mikään peränpitäjä kuten suurin osa noista äijistä siellä! Harmi kun taitaa olla pari vuotta liikaa ikää jotta voisi tehdä comebackin. Ja pellet määräsi sille vielä 2v kisakiellon alkaen NYT kun tuolle Clentador pellelle alkaen 1.5 vuotta sitten. Ei ole kohtelu samaa ei.

    ULLE BACK!!!

    Sanon minä!! Lancekin voisi tehdä Come Back numero kahden (tai siis v3.0:n, riippuu laskutavasta)! Harmi kun Länssi lopetti näin äkkiä paluunsa jälkeen ja lähti leikkimään sillä bikiniuintibaywatch-ajelenvähänfillaria-hölkkäänbaariin lajilla.
    VesaP muokkasi tätä : 18.05.2012 at 15.12

Kirjanmerkit

Viestin säännöt

  • Käyttäjä ei voi aloittaa uusia viestiketjuja
  • Käyttäjä ei voi vastata viesteihin
  • Käyttäjä ei voi liittää liitetiedostoja
  • Käyttäjä ei voi muokata viestejään
  •