Ultegran 10-kahvat, Jagwire Road Pro piuhasetti ja Fizikin tankoteippi, viimemainitut punaisina tietty. Toinen satsi kuukauden sisään, pari Missin Linkiä ja Ultegran ketjut crossarin ryöväämien tilalle, pahatapainen pyörä. Roecklin ajohanskat mallia Bonn, ekat lyhytsormiset merkkihanskat mulla ja GXP-laakeri.
Viimeisin hankintasi, vol II
Collapse
X
-
-
Ylävitosesta viimeiset. Ensi viikolla saavat lisää.Alkujaan tämän lähetti brilleaux Katso viestiMistä hankit, ja paljonko kustansi? Ja mahtuuko polvarit?
Kyllä tuonne maltilliset polvarit alle mahtuu.
Hyvät pöksyt. Täyspitkistä on melkein vuoden kokemus ja nyt piti hankkia kevyemmät kesäkäyttöön.Memento mori
Comment
-
-
Turvallisuus ennen tyylikkyyttäAlkujaan tämän lähetti arctic biker Katso viestiEt oo koiran mielipidettä kysynyt että mitä hää noista tykkää?
Comment
-
Voisilmäpullapitko alakerran ruokalasta. Näytti niin hyvältä höyryävän lämpimänä että investoin 5 big ones illaksi kotia. Ja oli Free Super Saver toimitus perkele kun kävin itse hakemassa.
Edit: Eli semmoseen pitkulaiseen kakkuvuokaan tällätty useempi iso kunnon voisilmäpulla kiinni toisiinsa ja paistettu siinä sit koko roska. NAM NAM taatusti!!
Comment
-









Comment