ElectrobikeGarminMPMessutGiant
Näyttää tulokset 1 - 2 / 2

Aihe: Taitettava Sähköpyörä Hitway BK2

  1. #1
    Liittynyt
    04/2024
    Paikkakunta
    Koskela
    Viestit
    3

    Taitettava Sähköpyörä Hitway BK2

    Taittettava Sähköpyörä Hitway BK2, 16", harmaa.
    250 W 36 V moottori - maksiminopeus voi olla jopa 25 km/h ja suurin kaltevuus 25 astetta. Irrotettava litiumakku - Irrotettava 7,8Ah/36V litiumakku, jonka toimintasäde on enintään 35-70 km. Pyörällä ajettu +500km.

    Taitettava koko: 77 x 43 x 70 cm, normaalikoko: 147 x 110 cm. Sähköpyörä voidaan taittaa nopeasti kokoon ja sitä on helppo käsitellä ja säilyttää. Maksimikuorma on 120 kg. 16" alumiiniseoksesta integroitu rengas, tehokkaampi pito. Etuhaarukan iskunvaimentimet ja keskiiskunvaimentimet tekevät ajosta miellyttävämpää ja vakaampaa.

    Pyörässä voi valita sähköisen tilan ja mopotilan. Kolmen nopeuden nopeudensäätö, sekä älymittarin näyttö. Säädettävä satulan ja ohjaustangon korkeus eripituisille ihmisille mukavampaan ajoon. Sopii teini-ikäisille että aikuisille.

    Edessä ja takana on kaksoislevyjarrut ja elektroniset jarrut, puristaessa jarruja moottori pysähtyy ensin. Lisäksi mukautetut etu- ja takalevyjarrut tarjoavat paremman suojan.

    Suuren kapasiteetin litiumakkumoduuli, elektroninen ohjausjärjestelmä, laturi ja integroitu kolme yhdessä -rakenne tekevät polkupyörän suunnittelusta kompaktimman, kevyemmän ja kätevämmän.

    Tarkemmat speksit pyörään:

    https://hobbyhall.fi/fi/urheilu-ja-v...4aAsjGEALw_wcB

    Pyörä löytyy Keravalta, mutta kulkeutuu tarvittaessa muualle. Hp 600€. Laturi tulee mukaan. Kuvia voi viestitse kysyä.

  2. #2
    Liittynyt
    07/2016
    Viestit
    100

    Womens From Your City - No Selfie - Anonymous Casual Dating

    Private Lady In Your Town - No Verify - Anonymous Sex Dating https://PrivateLadyEscorts.com Private Lady In Your Town - Anonymous Adult Dating - No Selfie

Samanlaisia aiheita

  1. M: Sähköpyörä Hitway BK2
    By Tsykkeli in forum Sähköpyörät
    Vastaukset: 0
    Viimeinen viesti: 08.05.2024, 19.05
  2. Sähköpyörä 5-8k€
    By Vilestori in forum Sähköavusteiset pyörät
    Vastaukset: 32
    Viimeinen viesti: 08.06.2022, 12.18
  3. Mikä taitettava sähköpyörä?
    By Toisin in forum Sähköavusteiset pyörät
    Vastaukset: 2
    Viimeinen viesti: 01.11.2021, 17.20
  4. taitettava pyörä
    By Arcticgem in forum Fillarisuositukset
    Vastaukset: 16
    Viimeinen viesti: 27.06.2019, 07.33
  5. taitettava ulkorengas maantiepyörään
    By Markku S. M in forum Renkaat
    Vastaukset: 2
    Viimeinen viesti: 29.04.2019, 08.32

Aiheen tagit

Kirjanmerkit

Viestin säännöt

  • Käyttäjä ei voi aloittaa uusia viestiketjuja
  • Käyttäjä ei voi vastata viesteihin
  • Käyttäjä ei voi liittää liitetiedostoja
  • Käyttäjä ei voi muokata viestejään
  •