Saako täällä Garmin Connectissa mitenkään jotain tehtyä reittiä (COURSE) kopioitua pohjaksi uudelle reitille? Meikä ei ole moista optiota löytänyt. Vaikka ottaa uudelleen nimeämisen, niin se tosiaan uudelleennimeää vain reitin, ei luo samalla uutta uudelle nimelle.
Täytyykö jotenkin Garminista ladata reitti uudelleen Connectiin jolloin se tulee uudeksi reitiksi vai toimiiko tuokaan? En ole kokeillut moista koskaan joten voi olla että kyselen tyhmiä... Ja en "kerkeä" lukea vanhoja viestejä josko siellä olisi jo ratkaisu tähän joten kysyn siksi tässä ja nyt.






Lainaa viestiä vastauksessa
No en tietysti, loggaan ulos ja ehkä ne palautuu oikealle omistajalleen nuo reitit. Ja palauttakaa pliis mun 3h reittini takaisin. Siellä myös brevettireitit. Saakeli.
Aivan sekaisin koko softa näköjään Garminilla nyt. Onkohan ko kaverin inboxissa jotain härskejä maileja tms? No, en jaksa käydä katsomassa näkyykö toisen mailitkin vai mitä viestejä tuon kirjekuoren takaa näkyykään.


Kirjanmerkit