Lainaus Alkujaan tämän lähetti kassu_ Katso viesti
Hauskaa oli porukkalenkillä. Jos puhelin on selkätaskussa ja näytössä on kuraa, lenkki on selvästi onnistunut. http://www.sports-tracker.com/#/work...gt6k5jboqi1rtk tuollasta dataa näytti itellä..
Jooh, päästin lopulta sen järven ympäri. Vertailun vuoksi reitti: http://www.endomondo.com/workouts/189196902/747400
Ensiviikon maanantaiksi suunniteltiin teemaa "polkujen etsiminen". Eli jos kelit on hyvät niin vähän epämääräisempää reittiä, mutta pari tuntia saa kulumaan vaikkei eksyisikään.

Huomenna sitten moottoriradalle, nyt kun on ajettu pohjat kuntoon (eli ei turhia lepoja) ja alkaa jalatkin kantamaan taas lauantain jäljiltä, niin onhan se ihan suotavaa käydä yskimässä vuorostaan keuhkot pihalle. Tasapuolisesti kuormitusta ja rasitusta koko keholle.