Paistaako sun vatsalihakset myös samalla tavalla läpi?
Paistaako sun vatsalihakset myös samalla tavalla läpi?
Pinna löystyy kun ketju kiristyy.
Tuossa mun paidassa ei ollu muotoiltuja vatsalihaksia jostain syystä.
pitää jättää oktoberfesti väliin, banditti remontissa ja kauhee flunssa.![]()
Jossain väitettiin et 50/60 ajelee k-puistossa useesti. En usko.
Onks Lohjalle kenkään huomenna lähdössä?
Mun meno tyssäs kellariremppaan. Meinaan kyllä huomenna KESKUSPUISTON tuntumassa hetken ajella.
Puristaako Mutis tuo uusi ihqu paita sopivasti oikeista paikoista ?
Koko sotisopa päällä olet ihan kuin ne teinimutanttikonnat.
Ride harder - Ride a totally rigid.
Jaa niin lLohjalle on ainaskin Markus ,Pakarisen Hannu ja mää.
Mää meinasin ja ajella keskuspuistossa mutta sade tuli vastaan ja ajelin mätiksellä vähän...
Kuuteen viikkoon oli toinen lenkki mulla,olihan mukavaa.
ehkä ajoin,ehkä en....
Pahat sedät 50/60
Nyt on tehty lohjan lenkki,hienotpolut ajettiin ensin osuttiin G pisteeseennoin tunnin kiertelyn jälkeen tulia vasta ruvetiin suunnittelemaan joten jatkettiin kivoja kallioita pikkutarkkoja paikkoja ylä ja alamäkiä piisas. kello tais ollaliki 3 kun ehittiin makkaran paistoon ja siitä oikaistiin yritys portaat alaspäin kohti urheilu kenttää oli makee polku tuli mieleen 60 luvun enskareitit,niin ajettiin tai yritettiin niitää yritys portaita ylöskin päin , ainut puhdas suoritus oli Koistisen Arilla muita ei pokein voinut laskea ylös ajoiksi.Lenkin jälkeen saunaan ja uimaan sen päälle vesihierontaa. Hyvä lenkki myös mukana olleitten mielestä.
PMT:tykkään
Nonii nyt on vaihdettu Commencalista linkun laakerit. Olihan projekti, 6 X 6000 - RS2 ja 4 X 6805 - RS2 laakereita sisälti pyörän linkusto. Hommassa meni se 10tuntia ja monta mietintä tupakkaaOlivat kaikki 6000 laakerit niin törkees kunnossa et ilmasko oli klappia takapäässä. Tästä eteenpäin osaapahan purkaa ja kasaa ton Supremen linkuston.
Pitäiskö kehitellä lamppu ajoja
Pitäis, yksin koluaminen pelottaa.
On niin pimeää ja märkää, jotta kaivoin lenkkarit kaapista ja toivon, että karkea asfaltti hio kilometrien karttuessa
kotletista atleetin. Tavoite joulukuun alkuun mennessä seitsemän kiloa pois.
ps. niitä Onni Wannin halpisläskejä saa tilata ennakkoon parin viikon päästä.
Ride harder - Ride a totally rigid.
On-off pöpö vasta 50/60% parantunut. Jos ei lauantaiksi tilanne parane niin taidan lähteä nojailemaan pyörään ja katselemaan kun kisaajat kaahaa Hallainvuoressa.
Kalliobaanat 13.10 kiinnostaisi hiukkasen, jos päättää lähteä niin ehkä se karkoittaa taudin?
HEH eipä menny Zipon takametän kallio lasku iha niinku leffoissa.
Yhtään ei ole kipiäTää viikko lepoa(töissä oon kumminkin) ja seuraava viikko päivystystä nii saa myös sen lepoa. Kerettiin enne tuon jäljen tuloa pyöritellä joku 30min
![]()
Oliks toi se lasku joka vie kävelytielle?
Komia on mustelma..![]()
ehkä ajoin,ehkä en....
Pahat sedät 50/60
Tulin justiinsa ajamasta Pivot cupin reittejä, Aivan mahtavan hienoja settiä, tiedä vaikka heittäytyisn hulluks ja lähtis kisaamaan.
Alternative Saturday. 10:00 ja munkkis. Aikomus ajella länteen, pohjoiseen ja lopulta takas ~6h. Ainakin 4K.
Enimmäkseen ylämäkeä. Väliltä pääsee oikomalla takaspäin. Lähtijät pe 21:00 mennessä huudelkoon hep täällä.
Ugh.
Hep lauantaille
[QUOTE=heccu;1917989]tuliskos susta sitten vihdoinki numeroitu h...... tuli vaan PMTn puheet mieleen muutaman vuoden takaa .
sepä musta näköjään tulee, mut en voinut kiusaukselle mitään ,kun vaimo kysy multa että mitäs sulla oli lauantaina niin kerroin meneväni katsomaan enskakisaa niin hän vastasi ai menet ajamaan kilpaa. Eiks tuo ollu selvä kehoitus!
Kirjanmerkit