Kirjoitettu: 06.02. 

Alkujaan tämän lähetti
dirtyrider
Mulla teki juurikin Fox Triad samanlaiset temput talven ensimmäisellä ja toistaiseksi viimeisellä täpärilenkillä vajaa kuukausi sitten. Eikä pakkasta ollut kuin se -5C ja niin täällä on puhuttu täpäreiden pakksenkestosta

Puski vaaleanpunaiset öljyt rebound nupikan juuresta jostain ja sitten ajettiinkin kotia paino eturenkaalla. Iskari kävi R-techillä ja meni 99e iskarin perushuollolla. Kuitissa oli diagnoosina "vaimennusöljyn vuoto r-nupista"
Kalliiksi tulee kertahinta tuolla täpärillä ajaminen... Nyt onkin sitten ajettu täysjäykällä lenkit sen jälkeen. Iskari odottaa kesää ja pyörään asennusta..
Johan oli aikakin, ruuvasin viimein iskarin täpäriin kiinni. Ehtihän se tuossa romujen seassa pyöriäkin pari kuukautta.. Ja testilenkki ennen sateita ja viileämpiä kelejä. Josko tästä taas innostuisi..
Nyt vain toivoa, että pysyisi ehjänä.
Rule #6 // Free your mind and your legs will follow.
Kirjanmerkit