Ei se kuitenkaan ole ajokuva.![]()
Ei se kuitenkaan ole ajokuva.![]()
Kyllä Suomessa pitäisi jokaiselle olla oma liikenne
Äh. Muutaman minuutin myöhässä. Oltiinko siinä tuuletuskuvassa pysähdyksissä? Vai liikkuiko pyörä?
Tää on nyt, kuulkaas, aika olleellista.
Kaar ittelles vaa
Kyllä se fillari varmaan vähän huoju kun oli nyrkillä nostettu kohti taivasta. Varmaan kehätkin pyöri venttiilien massan turvin.
Kännykällä vauhdissa näpsäisty omakuva:
![]()
Kyllä se on ihan ajettava polku...
Missäs päin Zarni ajelit, kun ei maastot näyttäny heti ainakaan kovin tutuilta? Toivotaan, että näitä hienoja kelejä riittäisi aina tuonne syyskuun loppuun asti...![]()
On olemassa miesten työt ja yhteiset työt...
Ylempi on Karilan pellolta, alempi hieman aiemmin kuvattu on Pitkäjärven ja Orijärven väliseltä kannakselta (kuvassa näkyy alikulkusilta ja 5-tien kaide). Tuli taas ajettua kelkkareittiä kaupunkiin ja siihen päälle talvipolkuja.
Team yöhöpinät™
Lentämisen taidon tai oikeastaan niksin voi oppia.Kikka on siinä, että oppii paiskautumaan maata kohti osumatta siihen.
Talvella piti spedeillä. Tänks Mutis fotosta.
![]()
-Usot sie jot myö uitiin?
Kas talvi-ilmaa renkaiden alla![]()
Toiseksi eniten ketuttaa kaikki
Yksin ajellesa oli aikaa poseerata. Kännykällä otettu, joka nökötti kannon päällä. Loput Corelin PSP:llä.
Toivotaan, että näkyy. Toi Picasasta linkittäminen on kokemuksieni mukaan ihan henkimaailman juttuja...![]()
Veikeä kuva!
Omakuva vähän raskaahkon umpihankiosuuden jälkeen tielle kaarrettuani ja siihen rojahdettuani.
Selostusta päivän ajeluista. Motokrossipätkän loppuosuus oli kuvan kertoman kaltainen väsyttävyydeltään.
..makes Jack a dull boy...
MTBCF:n LentokenttäXTRemella viime lauantaina:
![]()
Ompa kaponen ja epätasaisen näköinen lentokenttä![]()
Kaar ittelles vaa
Pistetään topikki horrorin puolelle kertaheitolla:
Eltsusta PHI:n nappaama foto, toivottavasti tämmöinen linkkaaminen ilman lupaa ei haittaa (paitsi tietysti katsojia).
Kokeellinen kännykkäkuvaus jatkuu...
Varjo tuli aika mukavasti![]()
Hieno! Tossa on hyvää ja iloista meninkiä!![]()
Löyty pari otosta aika tasan vuosi sitten kuvattuna, ei varsinaisia ajokuvia mut kummiski...kasva isoksi, älä aikuiseksi
Joo, kypärä oli jääny kotio...mut eipä siellä pään sisällä mitään rikkoutuvaa olisikaan![]()
Laitetaas uuestaan ku eivät näkyny:
![]()
Kiveksiä säästämättä. Mukavaa kuvallista vaihtelua tavallisiin.
#1 Joulun Suuri Runorace 2009-voittaja
There can be only one.
Kirjanmerkit