Joku roti nyt! Härski on lefty-läski![]()
Lähetetty minun D5803 laitteesta Tapatalkilla
Cyclepro taas valmiina kesälenkeille.
![]()
Mehufirman tiimipyörällä urbaanilla lenkillä
![]()
Täähän ehti jo täällä ollakin, ellen väärin muista...mutta nyt alkaa olla jo hyvin lähellä valmista, kun kiekot ja tanko on vaihdettu. Vielä ehkä 10mm pidempi stemmi ja sitten onkin valmista. Toiset samanlaiset kiekot on rengastettu omilla luottokumeilla, eli Maxxiksen EXO Ikoneilla, kuvassa "kuivankelinkiekot".
Painoa kuvan kokoonpanolla 10.03 kg, hemmetin hauska ja tehokkaan tuntuinen pyörä ajaa!
![]()
https://www.instagram.com/xtranza/
Uutta kuutiota tälle kesälle
![]()
Nättihän se!
Entinen Wanhan liiton asiamies, nykyinen takinkääntäjä
Sent from my iPhone using Tapatalk
Enpä muista aiemmin nähneeni One-Onen täpäriä. Mielenkiintoinen ratkaisu takajoustossa. Miten toimii?
SLAVA UKRAINI! Oikeat päätökset eivät tunnu valinnoilta.
Tarmac vaihtui Vengeen..
![]()
The end of the road is just the beginning...
Mikulla pyörät vaihtuu, mutta merkki pysyy.
Tuolla BMC:lla on turha selitellä, että fillarin vika, kun ei kulje. Hienoja fillareita.
Hyvä pyörähän tuo tuntuu olevan. En ole tuota vielä 29nä koittanut joten siitä en voi sanoa mitään. Itsellä alla 27.5+ renkaat ja ainakin noilla renkailla mukava peli ajella. En ole vielä löytänyt mitään miinuksia pyörästä. Alusta asti tuntunut hyvältä ja sopivalta pyörältä omiin ajoihin.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kiitän tästä!
Huutaako ibis set back tolppaa vai näyttääkö vain?
Iibis Mojo! Edelleen hieno pyörä.
-L.
Pervitiiniä, hota-pulveria ja lobotomiaa
^Mojo oli kyllä ihan jees. Kapiarenkaiseksi.![]()
BMC:lle taisi juuri tulla XCO-maailmancupin osakilpailun voitto. Hienoja pelejä.
Kippurasarvisten pesu ja rasvauspäivä
Lähetetty minun SM-G870F laitteesta Tapatalkilla
Muut lisäilee fillareihinsa hissitolppia. Minä repisin omastani notkuvan command postin pois ja tilalle tuli hieman luotettavampi vaihtoehto. Eipä tässä kai muuta. Kolmas kesä ko. fillarilla menossa ja edelleen hauskaa on.
"Pysähdys on vauhdin surma" -Torstailenkillä kuultua
Etälukkojen vaijerit on poistettu ekan lenkin jälkeen. Perä ei nimittäin ihmeemmin notku, joten en nähnyt niitä tarpeellisiksi.
Tämä siis vielä kolme edellistä kautta Spessun Epicillä ajaneen kuskin fiilis, joista 1½ viimeisintä S-Works WC:llä, missä brainit ovat vielä kertaluokkaa jähmeämmät... Pyörä sai ekan kunnon tulikasteen Korson maratonilla ja en kaivannut lukituksia kertaakaan, fantastinen peli ajaa!![]()
https://www.instagram.com/xtranza/
Kirjanmerkit