Näytä tavallinen näkymä : sähköistyspaketeista kokemuksia?
nakamura10
31.05.2020, 00.57
johonkin perus maastopyörään (etujousitettu) onko saatavilla? miksi ei ole kannattavaa? kyseessä tietysti omasta puolesta säästötoimenpide. Vai kannattaako samantien ostaa bilteman sähkömaastopyörä 800e.
On saatavilla. Niin keski- kuin takamoottoreita (puhumattakaan edestä kiskovista, jotka kannattaa heti alkuunsa unohtaa). ~1000Jöröllä saat jo ihan hyvän paketin järeällä, laatuakulla. Toimittajia löytyy ihan kotimaasta. Itse olen kaksi fillaria (Läski & 29") rakennellut GC:n sarjoilla ja ollut todella tyytyväinen. Kaikki on toiminut virheettä ja pienet asennus-hasteet on yhdessä selvitetty hyvällä toimittajan tuella. Pistä YV'tä jos haluat vinkkejä / tietoa.
Vielä. Tuollainen <1000 valmis paketti on taatusti Kompromissi(tm). Jos sulla nyt on kohtuullinen / hyvä fillari, niin tuohon laadukkaamman mosan/akun saat tuon Biltema-fillarin (+)hinnalla ja lopputulos on taatusti parempi.
vBulletin® v4.2.5, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.